O nás

O FOSTER FACILITY

Od roku 2013 poskytujeme komplexní úklidové služby pro hotelový a retailový segment. Zajišťujeme stavební a montážní práce, bezpečnostní služby a zprostředkování zaměstnání.

Jsme připraveni naslouchat vašim potřebám a navrhnout pro vás řešení šité na míru. Budujeme transparentní společnost, u které budete vždy vědět, kam své peníze investujete.

Naší vizí je vybudovat takovou společnost, která bude spolehlivým a respektovaným partnerem na evropském trhu.

Společnost Foster Facility a.s. má jediného akcionáře společnost Foster Holding s.r.o., se sídlem Praha 3, Pod kapličkou 3149/18, IČ: 01655582, DIČ: CZ01655582. Zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 209960.

Co nás charakterizuje

· Vyvážený poměr Cena / Výkon
· Odbornost – máme vlastní tým zkušených pracovníků
· Transparentní jednání
· Flexibilita – na požadavky klientů reagujeme obratem
· Kvalita – naším cílem je spokojený zákazník
· Preciznost – klademe důraz na detail
· Respekt – k potřebám svých klientů, partnerů i kolegů

Program Zaměstnanost

Společnost Foster Facility a. s. úspěšně zahájila realizaci projektu s číslem CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012251 a názvem Podnikové vzdělávání zaměstnanců Foster Facility a. s. Cílem projektu je zvýšení odborných znalostí zaměstnanců Foster Facility a. s. V rámci projektu budou pořádány kurzy měkkých a manažerských dovedností a IT dovedností, s cílem proškolit 120 osob. Projekt je spolufinancován Evropskou Unií přes Operační program Zaměstnanost.